Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vzestup planety Země a jejího liduDnešní lidstvo je pátou lidskou rasou žijící na planetě Zemi. Všechny předešlé lidské rasy svůj vývoj na Zemi úspěšně dokončili. My jsme však první rasou, která již počtvrté prochází kosmickým kolem vývoje, ale nedaří se nám dosahnout natolik pozitivních vlastností, aby toto kolo bylo možné ukončit.

Proto bylo Kosmickou radou rozhodnuto vyslat pomoc planetě Zemi a jejímu lidu. Z vesmíru k nám proudí energie, která má pomoct očistit lidstvo od negativních energií a umožnit tak vstup do nového věku. Již několik let k nám z vesmíru proudí nová energie, která pomáhá Zemi očistit od negací, které se tady za mnoho minulých let nahromalily. Tato čista bude dále pokračovat až do roku 2012, kdy, podle mayského kalendáře, přijde onen konec světa - konec světa takového, jaký jsme doposud zažívali a začátek světa nového. Vstoupíme do něj zbaveni strachu, depresí, obav, budeme plni nové energie, nových plánů a snů.

Někteří z nás tuto přípravnou etapu prožívají velmi intenzivně. Zažíváme prudké změny nálad, nevysvětlitelné pocity strachu, beznaděje, neschopnosti rozhodování. Noční buzení, zvláštní sny, velká únava, slabosti, zhoršené vidění, bolesti v různých částech těla. Je to proto, že přijímáme novou enregii, zbavujeme se staré, čistíme se a naše tělo na tuto změnu reaguje.Vybavují se nám vzpomínky z minulosti, dochází k pochopení a urovnání starých sporů. To všechno jsou příznaky tzv. vzestupu. Přizpůsobujeme novým podmínkám, které se na Zemi postupně utváří.

Nová doba nám přinese nové možnosti. Budeme se cítit svobodnější, budeme měnit své plány, poznávat nové přátele. Budou k nám proudit nové příležitosti a bude záležet jen na nás, zda se tomuto proudu přizpůsobíme a necháme se jím nést.

Pokud by se někdo nechtěl této změně podvolit a novému proudu se bránil, je to jeho volba, samozřejmě může žít dál podle svých dřívějších zvyklostí. Měl by si ale uvědomit, že si tím dobrovolně připravuje budoucnost mnohem obtížnější, než jakou budou mít ti, kdo nabízenou možnost změny přijmou.